Realizacje

Don Kichot

Zakres prac: projekt, wizualizacje, wykonawstwo, inwestor zastępczy, stolarstwo, pośrednictwo najmu.

Opis realizacji

Don Kichot to 33-metrowa kawalerka kupiona w celach inwestycyjnych. Mieszkanie zaprojektowaliśmy w klasycznych kolorach – szarości, bieli i czerni z ciepłymi dodatkami w postaci drewna i beżu. Rządzi tu styl skandynawski – jest jasno i przytulnie.

W kuchni wykonaliśmy nietypową zabudowę na wymiar z szafkami górnymi po jednej stronie i okapem po drugiej. Zabieg ten dodał kuchni lekkiego wyglądu. a fronty w dwóch kolorach: szarym i białym ciekawego wyglądu. Na fartuchu kuchennym ułożyliśmy heksagonalne płytki w nieregularną mozaikę, która dzięki różnicy faktur daje oryginalny efekt. Motyw heksagonu przewija się w całym mieszkaniu – oprócz płytek w aneksie, możemy je znaleźć również w postaci naklejanych luster, oraz w formie drewnianych półek na ścianie.

Zadbaliśmy, aby znaleźć miejsce na wygodny stół jadalny, pojemne regały oraz komfortową kanapę, którą wieczorem można zamienić na wygodne łóżko dla dwóch osób. Biel ściany, przy której ustawione są regały, postanowiliśmy przełamać strukturą białej cegły. Zamiast szaf, znajdziemy obszerną garderobę.

W łazience znalazła się przestronna kabina walk in, dzięki której przestrzeń jest powiększona. Konsekwentnie króluje tu jasna kolorystyka bieli i beżu. Obok szafki z umywalką ustawiono regał przypominający drabinę, który nawiązuje do skandynawskiej stylistyki mieszkania. Okrągłe lampki stanowią dodatek home stagingowy, który niewielkim kosztem daje duży efekt i ociepla łazienkę.

Dzięki zwracającemu uwagę projektowi oraz lokalizacji, udało się wynająć mieszkanie w krótkim czasie i uzyskać atrakcyjny zysk.

Podoba Ci się ta realizacja? Umów z nami spotkanie!

Pozostałe realizacje