Realizacje

Baby shark

„Baby Shark” to perełka, która przebojem wdarła się na rynek najmu. Telefon rozdzwonił się, a już pierwsza oglądająca się wprowadziła.

Opis realizacji

Nieruchomość przeszła totalną metamorfozę. Wyburzone i postawione na nowo zostały wszystkie ściany, wymieniona instalacja elektryczna i hydrauliczna, a gazową zupełnie zlikwidowano. Układ zaplanowano na nowo. 

We wnętrzu odnajdziemy elementy boho czy loft, skandynawskie, a nawet art deco. Mocne akcenty czarni przełamały pastelowy koral i szałwię. 

Centralny punkt zajmuje okrągły drewniany stół, który oświetla spora lampa. Zabudowę kuchenną z ekologicznymi frontami zdobią urocze uchwyty w formie gałek, które znajdziemy również na szafach w przedpokoju i sypialni. Neutralne płytki oraz blat stanowią bazę dla funkcjonalnych akcesoriów kuchennych. Aneks od strefy dziennej oddzielają drewniane lamele. 

W salonie znajdziemy sekretarzyk z naturalnego drewna mango oraz huśtawkę! Na tle dekoracyjnej ściany stanęła minimalistyczna, niebieska sofa.

Do sypialni prowadzą lustrzane drzwi z motywem Art Deco, obok których trudno jest przejść obojętnie. Ściany w niej zdobi sztukateria i galeria zdjęć. 

W niebanalnej łazience uwagę zwracają patchworkowe płytki oraz przepiękna szklana, zdobiona lampa wisząca. 

Dbałość o zróżnicowane źródła światła pozwala barwą i intensywnością dopasować oświetlenie do nastroju.

„Baby Shark” to flagowa usługa „Mieszkanie od A do Z”, a współpraca z Inwestorką to nie tylko projekt, remont, stolarstwo i dekoracje. To również formalny aspekt inwestycji, tj. pośrednictwo w zakupie i kredytowe. Podsumowując, portfel Inwestorki wzbogacił się o rewelacyjne mieszkanie, przy minimalnym nakładzie czasu.

Podoba Ci się ta realizacja? Umów z nami spotkanie!

Pozostałe realizacje