Realizacje

Dolina tęczy

„Dolina Tęczy” to realizacja flagowej usługi „Mieszkanie od A do Z”. Inwestorzy, przebywający za granicą, szukali firmy, która podejmie się wykończenia „pod klucz” przy całkowicie zdalnej współpracy. 

Opis realizacji

Zaspokojenie potrzeb czteroosobowej rodziny nie jest łatwe. Podczas prac projektowych najwięcej uwagi poświęciliśmy układowi funkcjonalnemu. W efekcie pojawiła się praktyczna pralnia ze schowkiem gospodarczym, a także druga łazienka.

Przestrzeń do przechowywania okazała się być dla Inwestorki na wagę złota. Stolarze zakasali rękawy i zabrali się do pracy. W sypialni zabudowa sięgnęła prawie 3 metrów, w obu łazienkach, wnęki zostały w pełni wykorzystane, w pralni znalazło się mnóstwo półek i koszy, a przestrzeń pod schodami wypełniła pojemna szafa.

Salon połączony jest z funkcjonalnym aneksem. Znajdziemy tu wysokie słupki, szafki wiszące oraz ukrytą sprytnie szafkę, przedłużającą komin. W zabudowie meblowej schowany został dwufunkcyjny piec. Przy wykonywaniu stolarki meblowej sięgnęliśmy po sprawdzone rozwiązania. Wybraliśmy wysokiej jakości lakierowane na połysk fronty. Blat kuchenny to wodoszczelny kompozyt. Całość wypełnia lacobel, powiększający optycznie przestrzeń. 

We wnętrzu dominuje jasna kolorystyka. Elegancji dodają czarne i miedziane dodatki. Uniwersalną bazę kolorystyczną przełamuje akcent butelkowej zieleni. Zieleń, biel i czerń odnajdziemy też patrząc na ścianę telewizyjną, udekorowaną imponującą fototapetą z motywem lasu. Ta wysoka na niemal cztery metry dekoracja nadaje wnętrzu niepowtarzalny klimat. 

Patrząc na to wnętrze nie sposób nie skomentować pięknej, olejowanej podłogi. Naturalne drewno odnajdziemy także w przesuwnych drzwiach, które nie tylko zdobią przedpokój, ale także są bardzo praktyczne. Również szafka RTV wykonana jest z naturalnego drewna. Kontynuację tego motywu odnaleźć też można w obu łazienkach. 

 

Podoba Ci się ta realizacja? Umów z nami spotkanie!

Pozostałe realizacje