Realizacje

Cotton Club

„Cotton Club” – klimatyczne wnętrze na wypady do Krakowa. Realizacja przygotowana została z myślą o rodzinie, mieszkającej w różnych stronach Polski, a każdy jej członek co jakiś czas chce przyjechać do miasta królów. Dogodna lokalizacja daje możliwość szybkiego dotarcia do ścisłego Centrum, i na lotnisko w Balicach. 

Opis realizacji

Zaczynamy od wisienki na torcie, skąpanego w Słońcu tarasu, na którym, siadając w wygodnych fotelach,  pijemy Prossecco, rozpoczynając szalony weekend w Krakowie.  

Po powrocie, późną porą, w przedpokoju mrok rozjaśnia delikatne oświetlenie LED. Zajmujemy wygodne miejsce w salonie – na rozkładanej sofie, bądź siadamy na fotelu, obok którego znajduje się podręczna witryna z trunkami. Uwagę przykuwają przepiękne stoliki: oblany żywicą kawowy oraz pomocniczy, l’art pour l’art.

W sypialni regenerujemy siły leżąc na wygodnym łóżku. Z designerskich kinkietów rozprasza się nastrojowe światło. Oglądamy ulubiony film lub czytamy dobrą książkę, którą odłożymy potem na minimalistyczny stolik nocny. Ściana za tapicerowanym wezgłowiem daje ukojenie dla uszu, wyciszając pomieszczenie, dzięki akustycznym lamelom, stanowiącym motyw przewodni apartamentu.

Nazajutrz, korzystając z funkcjonalnej kuchni, przygotowujemy ulubiony posiłek dnia drugiego – późne śniadanie. Stół z sąsiadującym lustrem w klimacie lady barowej, pozwala pozostać w imprezowym nastroju.

Apartament nie tylko dobrze wygląda, ale jest też ergonomiczny. Pojemne szafy mieszczą nie tylko ubrania, ale też sprzęty małego AGD. W niedużej sypialni sprytnie schowała się nawet niewielka toaletka. Meble wolnostojące uzupełniają zabudowę stolarską, a detale i dodatki nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat. 

Weekend kończymy z uśmiechem na twarzy przekręcamy klucz do apartamentu, bo wiemy że wkrótce tu wrócimy. 

Podoba Ci się ta realizacja? Umów z nami spotkanie!

Pozostałe realizacje