Realizacje

Bambino

„Jak ryba w wodzie” – to przysłowie oddaje uczucie, jakie towarzyszyło nam podczas realizowania „Bambino”. Cel przedsięwzięcia – maksymalizacja rentowności z najmu. Liczyć się miała jedynie chłodna kalkulacja, ale został osiągnięty też cel dodatkowy – wzruszający finał. 

Opis realizacji

Lokal od wielu lat nie spełniał oczekiwań inwestycyjnych. Zyski były nieadekwatne do lokalizacji i sytuacji na rynku. Od czasu zakupu nie podjęto żadnych działań na rzecz podniesienia standardu. Mieszkanie jednak doczekało się czasu na zmiany! Koncepcja liftingu szybko przerodziła się w niemałą rewolucję. 

Układ funkcjonalny dostosowaliśmy do oczekiwań przyszłego najemcy. Ciasna sypialnia i korytarz, w którym znajdowała się kuchnia, przekształciliśmy w otwartą i jasną przestrzeń. Większy pokój został podzielony, powstała mini pralnia i pojemna szafa, a także obszerna garderoba. W nowej sypialni znalazło się komfortowe miejsce do pracy.

Stonowane w kolorach mieszkanie urozmaiciła tapeta w geometryczne wzory oraz kolorowe akcenty. Charakter nadają czarne dodatki i loftowe lampy. W kuchni znalazły się patchworkowe płytki, które ożywiły część dzienną. Uwagę zwraca przede wszystkim łazienka, która przeszła zdumiewającą metamorfozę. Do ciasnego i niepraktycznego pomieszczenia wprowadzone zostały nowoczesne rozwiązania. Stare rury grzewcze, szpecące łazienkę, zyskały nowe życie. Obecnie stanowią dekorację w centralnym jej punkcie. Całość, w połączeniu drewnopodobnymi płytkami, tworzy radosną atmosferę – skrajnie inną od tego co było.

Mieszkanie po remoncie generalnym zostało kompleksowo umeblowane, wyposażone i udekorowane. Wnętrze stało się komfortowym miejscem do życia dla singla lub pary, do których kierowana jest oferta najmu. Inwestorzy otrzymali „gotowca”, który przez lata będzie generował zyski. Efekt prac pozytywnie przyjęli nie tylko Zleceniodawcy, ale przede wszystkim rynek. Mieszkanie bardzo szybko zostało wynajęte, a wpływ z najmu się pomnożył!

Podoba Ci się ta realizacja? Umów z nami spotkanie!

Pozostałe realizacje